Alkomat pro X5 - Dlaczego warto?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na zakup modelu PRO X5. Niezaprzeczalną zaletą tego urządzenia jest wysokiej jakości platynowy sensor elektrochemiczny. To właśnie za sprawą tego elementu można liczyć na dokładność pomiarową – nawet w trudnych warunkach klimatycznych. Do zestawu dołączone są solidne i wytrzymałe baterie AAA, które zapewniają długi czas pracy. Producent zadbał także o implementację funkcji przypominającej o konieczności wykonania kolejnej kalibracji. Wbudowany licznik wykonanych pomiarów, a także funkcja zapamiętywania 10 ostatnich wyników pomiarowych to tylko niektóre z udogodnień tego modelu. Produkt zapakowany jest w solidny i elegancki futerał, co ułatwia jego przechowywanie.

Alkomat Alcofind Pro X5 - specyfikacja

Urządzenie Alcofind Pro X5 dedykowane jest użytkownikom prywatnym, którzy oczekują wysokiej jakości produktu przy jednocześnie intuicyjnym systemie działania. Zakres pomiarowy tego modelu wynosi od 0.00‰ do 5.00‰, natomiast dokładność wyników pomiarowych oscyluje w granicach +/- 0,005%BAC w 0,1%BAC. W alkomacie Pro X5 zastosowano 4-cyfrowy wyświetlacz LCD z podświetleniem, który zapewnia komfort użytkowania nawet przy ograniczonej widoczności. Dla wielu konsumentów istotne znaczenie stanowi także czas poboru próbki. W przypadku alkomatu Alcofind Pro X5 wynosi on zaledwie +/- 3 sekundy. Pozostałe elementy specyfikacji technicznej zostały kompleksowo opisane w instrukcji obsługi, a także opisie produktu na stronie polskie-centrum-kalibracji.pl.

PRO X5 - cena

Cena alkomatu AlcoFind X5 uwarunkowana jest poszczególnymi elementami specyfikacji technicznej. Warto pamiętać, że niezależnie od parametrów, każdy alkomat wymaga regularnej i profesjonalnie przeprowadzonej kalibracji. Częstotliwość jej wykonywania powinna być dokładnie uwzględniona w instrukcji obsługi, którą dołącza się do zestawu z alkomatem. Na stronie polskie-centrum-kalibracji.pl znajduje się szereg informacji na temat opisywanego modelu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pracownicy firmy służą fachowym doradztwem. Przed zakupem należy również dopilnować tego, aby sprzedawca skalibrował alkomat zanim przekaże je w ręce klienta.

Alkomat pro x-5 opinie

Wysoką jakość alkomatu ProX5 marki Alcofind potwierdzają opinie setek zadowolonych użytkowników. Konsumenci cenią produkt za precyzję pomiarową, niską awaryjność, sprawny interfejs, intuicyjny system, a także szereg funkcjonalnych opcji, które wpływają na żywotność produktu, a także komfort jego użytkowania.